Документи

Інструкція про порядок реалізації програми УЄФА з навчання тренерів в Українській Асоціації Футболу

Стаття 1. Загальні положення

 1. Інструкція про порядок реалізації Програми УЄФА з навчання тренерів в Українській Асоціації Футболу (далі - Інструкція) розроблена відповідно до статті 8 Договору Тренерській конвенції УЄФА (2009 р.) І Директив УЄФА (2015 р.) Регламентують Тренерську конвенцію УЄФА.
 2. Ця Інструкція встановлює порядок прийому і навчання слухачів, організацію навчального процесу, права та обов'язки слухачів, а також умови видачі дипломів і / або тренерських ліцензій УЄФА.
 3. Диплом УЄФА підтверджує проходження повного курсу навчання за програмою відповідного рівня.

Стаття 2. Порядок прийому слухачів

 1. Навчання тренерів проводиться за всіма категоріями дипломів, представлених в Тренерській конвенції УЄФА в формі проведення курсів, що складаються з сесій.
 2. Кандидатом для навчання на курсах за програмами «ПРО» -диплом УЄФА може бути громадянин України або іноземний громадянин, який працює в професійному футбольному клубі, що є членом ФФУ, який має:
 • Вищу освіту в сфері фізичної культури і спорту за спеціальностями фізичної культури і спорту з присвоєнням кваліфікації «Тренер з футболу»;
 • Досвід роботи тренером не менше одного року в футбольних командах 16-19 років;
 • Володіння мовою, на якому ведеться викладання.

Стаття 3. Права та обов'язки слухачів

 1. Слухачем є особа, зарахована на курси з навчання тренерів.
 2. Слухачі мають право:
  • Відвідувати всі види занять згідно з графіком навчального процесу;
  • Отримувати науково-методичну літературу.

Стаття 4. Організація навчального процесу

 1. Організація навчального процесу в навчальному відділі ЦЛ УАФ здійснюється відповідно до програми, затвердженої Технічним директором УАФ і схваленої УЄФА.
 2. Сесії проводяться в терміни, зазначені в плані-графіку, який затверджується до 20 грудня поточного року Виконкомом УАФ та розміщується на сайті навчального відділу ЦЛ УАФ.
 3. Заняття можуть бути організовані у формі лекцій, семінарів, методичних і практичних занять, круглих столів, стажувань і проходження навчальної практики.